Informacja o plikach cookie

Zamknij [x]

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.
Więcej informacji

  Logowanie     Rejestracja  

INFORMACJA: Proszę wypełnić formularz z podstawowymi danymi osobowymi. Wszystkie pola są wymagane. Po rejestracji na podany adres e-mail zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca rejestrację.


Imię:
Nazwisko:
PESEL:
Email:
Potwierdzenie adresu email:
Język komunikacji:

„Oświadczam, że dane osobowe podane przeze mnie w formularzu rekrutacyjnym są prawdziwe i zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji procesu rekrutacji oraz wszystkich elementów z nim związanych przez Wyższą Szkołę Edukacji i Terapii im. prof. Kazimiery Milanowskiej, Galileę Sp. z o. o., Studium Medyczne przy Wyższej Szkole Edukacji i Terapii z siedzibą w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Szczecinie, Studium Medyczne dla Dorosłych przy Wyższej Szkole Edukacji i Terapii z siedzibą w Poznaniu Wydział Zamiejscowy w Szczecinie, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poliklinika Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii oraz podmioty współpracujące podczas realizacji procesu rekrutacji.”

Zaniechaj Rejestruj
WSEiT - Studium Medyczne v. 4.3.0 b6 Copyright (c) 2019 APR System